Ostutingimused

Tingimused kehtivad Tamme Mesila veebipoest kaupade ostmisel. Toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Tamme Mesila OÜ ei ole käibemaksukohuslane. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest “Soorita ost” lehel.

Ostmiseks vali välja tooted sobivates kogustes ning lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad tellitavate kaupade koguseid muuta ja tooteid eemaldada.

Ostu vormistamiseks vajuta nuppu “Soorita ost”. Täida vajalikud lahtrid oma aadressi ja kontaktandmetega, vali transpordi- ja makseviis, kontrolli andmeid ning vajuta nuppu “Esita tellimus”.

Valides pangalingi või krediitkaardi makse, suunatakse Sind edasi panka maksma. Peale tasumist loetakse ost sooritatuks ja kinnitus koos tarneinfoga edastatakse Sinu poolt märgitud e-posti aadressile. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame Sind sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Pangalingid: Peale veebipoes tellimuse vormistamist suunatakse Sind valitud internetipanka, kus näed eeltäidetud maksekorraldust. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Pangalingiga maksmise turvalisus on tagatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis ei võimalda meil ega kolmandatel isikutel teada saada Sinu internetipanga andmeid. Tamme Mesila OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, pangalingiga maksmise käigus edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Ülekandega: Kui soovid maksta ülekandega, saadame Sulle tellimuse kinnitusega arve, mille alusel saad meile vastava summa tasuda. Makse tegemisel märgi selgitusse kindlasti tellimuse number ning kauba saadame teele, kui makse on meile laekunud. Tellimus tühistatakse, kui arve ei ole tasutud 7 päeva jooksul.

Kohaletoimetamine

Tasuta saab ise pakile järele tulla:

Haapsallu või meie mesilasse Vedra külas. Rõõmuga kohtume oma klientidega silmast silma ja kokkuleppel saame oma kaupu ka Tallinnasse tuua, kuid see variant tuleb meiega eelnevalt kokku leppida.

Kõik pakkematerjalid on taaskasutatavad või käideldavad vastavalt Sinu kodukandi jäätmekogumispunkti võimalustele. 

Privaatsuspoliitika

Sinu poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) käsitleme kui konfidentsiaalset infot ja kasutame ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba saatmiseks. Me ei avalda Sinu andmeid mitte ühelegi kolmandale osapoolele, välja arvatud veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Soovi korral on Sul õigus nõuda oma andmete kustutamist meie e-poe andmebaasist.